ŞİMŞEK EVDEN EVE NAKLİYAT EŞYA DEPOLAMACILIĞI

Sigortalı nakliyat sektöründe sayısız bireysel ve kurumsal referansa sahip olan Trabzon Şimşek Nakliyat Şehirler Arası Nakliyat Hizmetleri firmasının şehirler arası nakliyat hizmetlerinden yararlanmak, evden eve nakliyat, ofis nakliyatı, sigortalı nakliyat ve diğer tüm nakliyat hizmetleri hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞİMŞEK ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası ev eşyası taşıtmak için Şimşek evden eve nakliyat firmamıza ulaştığınızda ilk etapta eşyalarınızın kapasitesine göre nakliye aracımız belirlenmektedir.

Taşınacağınız ilin kilometresine ve bina kat durumuna göre nakliye ücreti belirlenmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat fiyatları için firmamız ile iltişime geçiniz.

Taşınma gününde sabah evinize gelen kadrolu personelimiz eşyaların toplanıp ambalajını yaptıktan sonra nakliyat aracımız ile kamyona yükleme işlemini yapmaktadır. Gideceğiniz şehrin mesafesine göre boşaltma işlemi aynı gün veya ertesi sabah yapılmaktadır.

Eşyalarınızı yükleyen personelimiz boşaltma için araç ile gerek görülen durumlarda beraber gideceğiniz şehre gelmektedir, . Nakliye sırasında 30 000.tl şehirler arası nakliyat sigortası bulunmaktadır. Gittiğiniz şehirde varsa asansörlü nakliyat aracı kiralayarak eşyalarınızı boşaltıyoruz, sizlere hasarsız bir şekilde teslim ediyoruz.

Şehirler arası ev eşyası taşıtmak istediğinizde Trabzon evden eve taşımacılık firması seçerken firmanın referanslarına dikkat ediniz

Bizi tercih eden müşterilerimizden bir kısmını referans sayfamızdan görebilirsiniz. Bizimle eşyalarınız her zaman yeni kalacak.

“ Sizde Farkı Bizimle yaşayın ”