Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Kutular, taşınmanız için önemli bir bileşenidir. Evden Eve Taşımacılık Eşyalarınızı güvenli ve güvenli bir şekilde taşımak, büyük ölçüde çeşitli eşyalar için seçtiğiniz kutulara bağlıdır. Yanlış kutular dengesiz olabilir ve nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmesine yardımcı olabilir.Şirket, bir yer değiştirme sırasında ihtiyacınız olan tüm kutu türlerini sağlayarak yanlış kutuları seçme sorununu çözer.

 

Doğru Malzemeleri Seçin

Neyle hareket ediyor olursanız olun veya ne kadar uzağa giderseniz gidin, Şimşek Evden Eve Nakliyatın taşınma ihtiyaçlarınıza uygun taşıma kutuları vardır Kutuların amacı farklıdır, bu nedenle evin hangi bölümünü paketler seniz paketleyin, eşyalarınız uygun kutulara sahip olacaktır.

 

Hangi kutulara ihtiyacınız olduğu konusunda kafanız karıştıysa endişelenmeyin. Aşağıdaki karton listemiz ve bunların amaçları, hangilerine ihtiyacınız olduğunu ve bunları  belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu listeye ek olarak, Müttefik ekibiniz, kartonları toplarken bile taşıma işlemi sırasında size yardımcı olmak için her zaman oradadır.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Malzemeler

Belirli eşyalar için özel olarak tasarlanmış üç standart boyutta kutumuz var.

 

Kitap kutularımız küçük ama sağlamdır; bu kartonlar kitaplar, plaklar veya diğer ağır eşyalar için harikadır.

Bir sonraki boyut olan giysi kutuları orta büyüklüktedir ve oyuncaklar gibi birçok türde eşyayı ve daha ortalama boyut ve ağırlıktaki eşyaları etkili bir şekilde paketleyebilir.

Keten kutularımız, havlu, yorgan, nevresim ve oyuncak gibi hafif, daha büyük eşyalar için en iyisidir.

Aynalar, Yataklar? Tüm Malzemeler Bizde

Standart kutuların yanı sıra, tuhaf boyutlu veya büyük, kırılgan ögeleri paketlemek için hazırlanmış özel kartonlar da sunuyoruz. Ayna kartonları büyük, düz aynalar veya resimler, cam masa üstleri vb. gibi bu boyuttaki diğer nesneler için idealdir. Yatak kartonları yatağınızı  ayrı olarak paketleyebilir ve beşik, tek, çift ve kraliçe/kral olarak mevcuttur. boyutlar. Gardırop kartonumuz, kıyafetlerinizi, perdelerinizi veya çarşafları nakliye için asabilmek için üst kısımdan geçen metal bir çubukla tasarlanmıştır. Bu kutular, alt kısımdaki herhangi bir şeyi tutacak kadar sağlam değildir, bu yüzden sadece kıyafetleri asmayı unutmayın.

 

Kırılgan Eşyalar için Malzemelerin Taşınması

Bu kartonlar, kırılgan eşyalarınızı ayıran, birbirlerine çarpmalarını ve kırılmalarını önleyen bölmelerle donatılmıştır. Bu bulaşık kutusu kartonları, nakliye konusunda endişelendiğiniz diğer ögelerin yanı sıra kristal ve cam eşyaları da tutabilir.

 

Şimşek Evden Eve Taşımacılık İhtiyacınız Olan Taşıma Malzemelerine Sahiptir

Her türlü paketleme ihtiyacınızı karşılamak için kutu envanterimiz mevcuttur. Tüm evinizi düzgün bir şekilde paketlemek için çok çeşitli boyut ve türde kutular sunuyoruz. Sağlam kutularımız da siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlıdır, bu nedenle maliyet için kaliteden ödün vermenize gerek kalmaz.

Write a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir