ŞİMŞEK EVDEN EVE NAKLİYAT SİGORTALI NAKLİYAT

ŞİMŞEK EVDEN EVE SİGORTALI NAKLİYAT

TRABZON EVDEN EVE SİGORTALI TAŞIMACILIK

Evden eve taşımacılığın meşhur olmasıyla birlikte firmalar arasında rekabet başladı ve bunun sonucunda yenilikler yapan firmalar diğerlerinin önüne geçti. Rakiplerini alt etmek isteyen firmalar bir çok yola başvurdular ve bunlardan bir tanesi de sigortalı taşımacılık Evden eve sigortalı taşımacılık hemen hemen herkes tarafından taşıma sırasında oluşabilecek hasarların sigorta şirketi tarafından ödenmesi olarak biliniyor fakat sigortalı taşımacılıkta sigorta kapsamı sadece sıfır ürünlerin yükleme ve boşaltılması sırasında, diğer ürünlerin ise taşıma aracının kaza yapması durumunda geçerli olmaktadır. Hiçbir sigorta şirketi 2. el ürünlerin taşınması sırasında oluşabilecek hasarlara ödeme yapmamaktadır. Evden eve taşımacılık sektöründe bir çok firma ve bu firmaları kullanan bir çok insan taşımacılıktaki sigorta hakkında bilgisizce davranmaktadır. Firma sahipleri çoğu zaman bu durumu bilseler bile müşteriye güven verme açısından göz ardı etmektedir.

SİGORTALI NAKLİYAT

Evden eve taşımacılıkta sigorta en çok şehirler arası nakliyat da önemlidir. Evden eve nakliyat firmasının sigorta yaptırmaması durumunda kişi, eşyalarını Nakliyat Sigortası ile sigorta altına alabilir. Kişilerin yaptıracağı bu sigorta poliçesi ile eşyaları sigortalanmış olur. Daha önce de söylediğimiz üzere şirketlerin kaskolarına ek olarak yaptırdıkları sigorta sadece taşıma aracının kaza yapması durumunda geçerli olmaktadır.

Evden eve nakliyat firmalarını kullanacak ve bilhassa başka bir şehre taşıma yapacaksanız kullandığınız firmanın sigortaları hakkında bilgi edinin. Eğer firma sizi güvence altına alacak bir sigortaya sahip değilse siz kendiniz eşyalarınızı yukarıda bahsi geçen Nakliyat Emtia Sigortası ile güvence altına alınız.

ŞİMŞEK Evden Eve Nakliyat sektöründe uzman ekspertiz temsilcileri ile eşyalarınız taşınmadan önce sigortalı taşımacılık hakkında bilgi verirler. Nakliyat sırasında meydana gelebilecek görünmez kazalara karşı sigortalı taşıma planını müşteriye anlatırlar. Sigortalı taşımacılık özellikle şehirler arası taşımada önemli bir yer tutar. Müşterilerimiz eşyalarını güvence altına almış olurlar. Daha detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Taşıma öncesinde tüm eşyalarınız anlaşmalı çalışmış olduğumuz sigorta firmaları tarafından 50.000 TL değerinde eşya sigortası yapılarak güvence altına alınır. Nakliye sırasında eşyanızın zarar görmesi halinde eşyanın maddi değeri sigorta firmaları tarafından karşılanmaktadır. Eğer zarar gören eşya onarılabilecek bir durumda ise firmamız tarafından karşılanır. Yapmış olduğumuz sigortanın kapsamı yangın, hırsızlık, eşyanın zarar görmesi, aracın seyir halinde giderken devrilmesi gibi olumsuz durumlara karşı her eşya sigortalanmaktadır. Şimşek Sigortalı Nakliyat Trabzon olarak şehir içi ve şehirler arası tüm taşımacılık hizmetlerinde eşyalarınızın tümü sigorta kapsamı dahilinde taşınmaktadır. Sigortalı Nakliyat hakkında daha ayrıntılı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.