Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Trabzon Evden Eve Nakliyat hizmeti sıradan bir iş değildir. Maddi ve manevi değere sahip olan eşyalarınızın yeni evinize taşınması sırasında değerlerini koruyarak nakledilmesi ayrıca titizlik ve özen gerektiren bir iştir. Şimşek Evden Eve Taşımacılık olarak yıllardan beri evlerinizi özenle ve güvenle taşımakta, eşyalarınızda herhangi bir hasar meydana gelmesi mümkün olmayacak şekilde garantili olarak paketlerimizi en iyi malzemeler ile yapmaktayız.

Trabzon sokaklarının taşınma sırasında gerekli kıldığı nakliye donanımına sahip bir firma olarak uzun yılların verdiği tecrübe ile evlerinizi taşıyoruz. Sigorta kapsamında korunan eşyalarınızın eksiksiz ve hasarsız şekilde yeni evinize taşınması için tam kadro olarak görev başındayız. Araçlarımızda gereken tüm güvenlik önlemlerini alarak Şehirler arası nakliyat hizmetlerimize devam ediyoruz.

Ülkemizin en güzel illerinden olan Trabzon nüfus olarak en kalabalık şehirlerden biridir. Güzel Trabzon sokaklarına hakim olan bir firma olarak eviniz nerede olursa olsun sorunsuz şekilde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Araçlarımız Trabzon un kent yapısına uyumlu ve gereken tüm donanımlara sahiptir. Asansörlü nakliyat hizmetimizle eşyalarınız bina içerisindeki duvarlara sürtme ve çarpma riskiyle zarar görmeden evlerinize güvenle ulaşır.

Trabzon evden eve nakliyat Nasıl Yapılır?

Evden eve nakliyat hizmeti aldığınızda evinizdeki hiçbir eşyayı toplama zahmetine girmenize gerek yoktur. Sökülmesi gereken iri mobilyalarınız, camlı vitrinler, kırılacak eşyalarınız, buruşmasını istemediğiniz kıyafetleriniz ve değerli eşyalarınız… Hepsini ayrı titizlikle paketliyor, uygun taşıma yöntemleriyle araçlarımıza yüklüyoruz.

Evden eve taşıma işlemlerinde sökülmesi gereken mobilyalarınızı söküyor, vida, cıvata, kapı kulpu gibi sivri ve diğer mobilyalarınızı çizme ihtimali olan parçaları uygun şekilde paketleyerek aracımızda zarar görmeyecek ve zarar vermeyecek şekilde araçlarımıza yüklüyoruz.

Şehirler arası Nakliyat Konusunda Deneyimliyiz !

Dolaplarınızda ki kıyafetlerinizi herhangi bir kırışıklık meydana gelmeyecek şekilde sıkıştırmadan korunaklı askılığı bulunan taşıma dolaplarımızda muhafaza ediyoruz. Mutfak dolaplarınızda ki kırılacak bardak ve tabaklarınızı tek tek paketleyerek kırılmayı önleyen özel taşıma fıçılarına koyularak paketlenmektedir. Açık renk mobilyalarınız ayrıca sarılmakta ve kirlenmeleri önlenmektedir. Tüm eşyalarınız havalı baloncuklu kaplama işlemiyle güvene alınarak araca uygun şekilde yüklendikten sonra yeni evinize taşınmakta ve tüm ambalajlar açılarak evinize yerleştirilmektedir.

Yeni adresinizde kurulması gereken mobilyalarınız kurularak eşyalarınız yerleştirildikten sonra -Trabzon evden eve nakliyat hizmetiniz tamamlanmaktadır. Eşyalarınız özel sigorta şirketi tarafından sigortalanıp ve herhangi bir aksilik durumunda hasar meydana gelirse değerinin üstünde olarak bedeli karşılanmaktadır.

Uygun fiyata evden eve nakliyat hizmeti almak istiyorsanız fiyat teklifi için Trabzon evden eve nakliyat  firmamızın web sitesi üzerinden veya firma telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Evinizi tüm ayrıntısı ile en küçük parçanıza kadar güvenle yeni adresinize taşıyor ve sizi taşınmanın verdiği tüm zorluklardan kurtarıyoruz.

Yaşamınızı sürdürdüğünüz alanda ihtiyacınız olan huzuru koruyarak taşınmanın verdiği stresli havadan sizi kurtarıyoruz. Taşınma sürecine giren birçok birey eşyalarındaki ufak tefek hasarları ezilmeleri göze alsa dahi Şimşek Evden Eve firması size kusursuz hizmet politikası ile yardımcı olacaktır. Eşyalarınızın özel sigorta sigorta firması tarafından korunmasının yanında manevi değerini de biz koruyoruz. Tüm ekibimizle birlikte Trabzon evden eve nakliyat sektöründe sizler için çalışıyoruz.

Şimşek Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları, mümkün olan en az aksamayla kesinti süresini en aza indirerek her boyutta Kurumsal Nakliyat Firmaları olarak yer değiştirme ve ofis taşıma hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Nakliyat Firmaları kesinti süresinin potansiyel kayıp para ve tehlikeye atılmış müşteri hizmetleri olduğunu anlıyoruz. Deneyimli ve profesyonel bir Nakliyat Firmaları ve ofis taşıma şirketi ile çalışmak, işinizin sorunsuz, hızlı, verimli ve uygun maliyetli bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır.

Taahhüdümüz, size kaliteli, zaman ve maliyete duyarlı bir yer değiştirme hizmeti sunmak ve çalışanlarınızı stressiz ve üretken tutmaktır.

İşinizin üretkenliğini durdurmayacak verimli kurumsal taşınma hizmetleri için Şimşek Evden eve Nakliyat ve taşımacılığa güvenin. Ticaret akışınızı sürdürürken işinizin yerini değiştirebilen kurumsal taşıma şirketiyiz.

Kurumsal yer değiştirme hizmetlerimiz, şirketinizin işlevselliği ve üretkenliği göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Çalışanlarınız için bir konumdan diğerine sorunsuz ve sorunsuz bir geçiş yapmanız gerektiğini anlıyoruz. Bunu kurumsal taşınma şirketiniz olarak değil, aynı zamanda başarılı bir işletme olarak da gerçekleştiriyoruz.

Artık işinizin ilerlemeye devam etmesi her zamankinden daha fazla zorunludur. Ve bunu sizden daha iyi kimse bilemez. Çünkü konu insanlarınızın yerini değiştirmek olduğunda, emlak görüşmeleri ya da özel finansman gibi sorunlarla uğraşacak vaktiniz yok. Bu kesintiler işi durdurur.  Evden Eve Nakliyat Firmaları olarak, işinizi sorunsuz bir şekilde yürütmenizi engelleyen tümsekleri ortadan kaldırmak için özenle çalışıyoruz.

Operasyonel ve kişisel ihtiyaçlarınızın derinlemesine anlaşılmasıyla başlar. Kamyonların, kutuların ve streç filmlerin çok ötesine geçer. İç görü, güven, bütünlük ve gönül rahatlığıdır. Kurumsal bir hesabın çeşitli ve sürekli değişen ihtiyaçlarını karşılayan bireyselleştirilmiş kurumsal yer değiştirme çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Başka bir deyişle, bir hareket öncesinde, sırasında ve sonrasında sizi ve çalışanlarınızı üretken tutmak için hiçbir şey yapmıyoruz.

İş yerinizi taşırken sizin için yapmayacağımız şey yok. Taşıma yönetiminden depolamaya ve lojistikten değerleme kapsamına kadar kapsamlı kurumsal ve ofis taşınma hizmetleri  sunuyoruz Bir sonraki ofis taşımanız için kurumsal taşınma şirketiniz olarak Şimşek Evden Eve Taşımacılığı seçin ve bizi hemen arayın.

 

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Şehirler Arası Nakliyat

Taşınma için bir şirketi seçtiğinizde, eşyalarınızın mevcut en iyi taşınma korumasına sahip olduğundan emin olabilirsiniz. Tecrübemiz, eğitimimiz ve katı standartlarımız bizi ailelerin güvendiği bir nakliye şirketi haline getirdi.Bazen, ne kadar uğraşırsak uğraşalım, bir eşya zarar görebilir. Ancak bu nedenle Şimşek evden eve taşımacılığın sigorta imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Değerli Eşyalarınız İçin Ekstra Özen

Yüksek değerli ürünleriniz, lütfen bize bildirin, Yüksek Değerli Envanter Formu hazırlamanıza yardımcı olabiliriz. eşyalarınızın  doğru sigorta kapsamına sahip olduğundan emin olabilmemiz için, ev eşyalarınızı paketlemeden önce Yüksek Değerli Envanter Formunu Kişisel Yer Değiştirme Danışmanınıza ve/veya sürücünüze sunmalısınız

Sizin İçin Doğru Olandan Hala Emin Değil misiniz?

Bize sorun. Telefon numaramız dan ya da mail adresimizden bize ulaşın. Sizinle iletişime geçen kişi taşınma sigortası ihtiyaçlarınızı anlamak, hanenizin toplam değerini belirlemek ve diğer sorularınızı yanıtlamak için sizinle birlikte çalışacaktır. Sonuç olarak, evinizi taşıdığımızda memnun olmanızı istiyoruz.

Mobilya Taşıma Hususları

Gerekli hazırlıkları yaptığınız ve mobilya gönderirken ne beklemeniz gerektiğini anladığınız sürece, mobilya nakliyesi başınızı ağrıtma malıdır.

Küçük bir komodinden büyük bir yemek masasına veya kanepeye kadar ne taşımak ve sevk etmek isterseniz isteyin, öncelikle bir mobilya firmasından nasıl bir hizmete ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Mobilyalarınızı kendiniz paketlemeye, yüklemeye ve boşaltmaya hazırsanız, bu genellikle mobilya taşımacılığı için en ucuz seçenektir. Alternatif olarak, mobilya nakliye şirketinin mobilyalarınızı paketlediği, yüklediği, boşalttığı ve yeniden monte ettiği mobilya nakliyeleri için tam bir hizmeti tercih edebilirsiniz.

Mobilya gönderirken hem ucuz hem de gerçekçi teklifler yapılabilmesi için tüm önemli bilgileri önceden mobilya nakliye firmasına iletmeniz de önemlidir. Örneğin, bir kanepe gönderirseniz ve mobilyaların taşınmasına kendiniz yardımcı olamıyorsanız, lütfen teklife yardımcıların dahil olup olmadığını veya sürücünün yalnız seyahat edip etmediğini sorun.

Uygun bir taşıyıcı seçin

Bir mobilya taşımacılığına karar verdikten sonra, uygun bir mobilya nakliye şirketi seçmeniz gerekir.Şimşek Evden Eve Nakliyat size bu konuda yardımcı olabilir: Mobilyalarınızı ücretsiz kurun ve mobilya taşımalarını gerçekleştirmeyi teklif eden ucuz mobilya taşıyıcılarından teklifler alın. Seçiminizi yapmadan önce, ilgili mobilya nakliye şirketine sık sık mobilya gönderip göndermediklerini ve her şeyden önce mobilyaların nakliyesi sırasındaki sigorta kapsamını kontrol edin.

Önceki müşterilerin yorumları, bir mobilya nakliye şirketinin profesyonelliğine karar vermek için iyi bir başlangıç noktası sağlar. Taşıma için masanızı veya kanepenizi teslim etmeden önce, fotoğraf çekin (tarihiyle birlikte) ve mobilyanın sevk edilmeden önceki durumunu belgeleyin.

Mobilya Taşımacılığı

Mobilyalarınızı Şehirler Arası Nakliyat için teslim etmeden önce, uygun şekilde paketleme ve hassas alanların mobilya nakliyesi için özellikle iyi korunduğundan emin olun, örneğin balonlu naylon ile. Kapılar ve çekmeceler yapışkan bant ile sabitlenmeli ve gevşek parçalar ayrı olarak paketlen melidir.

referans aracılığıyla bir mobilya nakliye şirketi görevlendirdiniz, lütfen nakliye ortağınıza olumlu, olumsuz veya tarafsız olmasına bakılmaksızın bir derecelendirme bırakmayı unutmayın. Hareket halindeki şirketler, iyi çalışmaları hakkında geri bildirim almayı dört gözle bekliyorlar.

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Evden Eve Taşımacılık

Kutular, taşınmanız için önemli bir bileşenidir. Evden Eve Taşımacılık Eşyalarınızı güvenli ve güvenli bir şekilde taşımak, büyük ölçüde çeşitli eşyalar için seçtiğiniz kutulara bağlıdır. Yanlış kutular dengesiz olabilir ve nakliye sırasında eşyalarınızın zarar görmesine yardımcı olabilir.Şirket, bir yer değiştirme sırasında ihtiyacınız olan tüm kutu türlerini sağlayarak yanlış kutuları seçme sorununu çözer.

 

Doğru Malzemeleri Seçin

Neyle hareket ediyor olursanız olun veya ne kadar uzağa giderseniz gidin, Şimşek Evden Eve Nakliyatın taşınma ihtiyaçlarınıza uygun taşıma kutuları vardır Kutuların amacı farklıdır, bu nedenle evin hangi bölümünü paketler seniz paketleyin, eşyalarınız uygun kutulara sahip olacaktır.

 

Hangi kutulara ihtiyacınız olduğu konusunda kafanız karıştıysa endişelenmeyin. Aşağıdaki karton listemiz ve bunların amaçları, hangilerine ihtiyacınız olduğunu ve bunları  belirlemenize yardımcı olacaktır. Bu listeye ek olarak, Müttefik ekibiniz, kartonları toplarken bile taşıma işlemi sırasında size yardımcı olmak için her zaman oradadır.

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayacak Malzemeler

Belirli eşyalar için özel olarak tasarlanmış üç standart boyutta kutumuz var.

 

Kitap kutularımız küçük ama sağlamdır; bu kartonlar kitaplar, plaklar veya diğer ağır eşyalar için harikadır.

Bir sonraki boyut olan giysi kutuları orta büyüklüktedir ve oyuncaklar gibi birçok türde eşyayı ve daha ortalama boyut ve ağırlıktaki eşyaları etkili bir şekilde paketleyebilir.

Keten kutularımız, havlu, yorgan, nevresim ve oyuncak gibi hafif, daha büyük eşyalar için en iyisidir.

Aynalar, Yataklar? Tüm Malzemeler Bizde

Standart kutuların yanı sıra, tuhaf boyutlu veya büyük, kırılgan ögeleri paketlemek için hazırlanmış özel kartonlar da sunuyoruz. Ayna kartonları büyük, düz aynalar veya resimler, cam masa üstleri vb. gibi bu boyuttaki diğer nesneler için idealdir. Yatak kartonları yatağınızı  ayrı olarak paketleyebilir ve beşik, tek, çift ve kraliçe/kral olarak mevcuttur. boyutlar. Gardırop kartonumuz, kıyafetlerinizi, perdelerinizi veya çarşafları nakliye için asabilmek için üst kısımdan geçen metal bir çubukla tasarlanmıştır. Bu kutular, alt kısımdaki herhangi bir şeyi tutacak kadar sağlam değildir, bu yüzden sadece kıyafetleri asmayı unutmayın.

 

Kırılgan Eşyalar için Malzemelerin Taşınması

Bu kartonlar, kırılgan eşyalarınızı ayıran, birbirlerine çarpmalarını ve kırılmalarını önleyen bölmelerle donatılmıştır. Bu bulaşık kutusu kartonları, nakliye konusunda endişelendiğiniz diğer ögelerin yanı sıra kristal ve cam eşyaları da tutabilir.

 

Şimşek Evden Eve Taşımacılık İhtiyacınız Olan Taşıma Malzemelerine Sahiptir

Her türlü paketleme ihtiyacınızı karşılamak için kutu envanterimiz mevcuttur. Tüm evinizi düzgün bir şekilde paketlemek için çok çeşitli boyut ve türde kutular sunuyoruz. Sağlam kutularımız da siz değerli müşterilerimiz için uygun fiyatlıdır, bu nedenle maliyet için kaliteden ödün vermenize gerek kalmaz.

Evden Eve Nakliyat

Şimşek Evden Eve Nakliyat

Şimşek Evden Eve Nakliyat

Kurumsal, Taşınma sırasında evinizi toplamanıza yardımcı olmak için birçok Evden Eve nakliyat kiti geliştirmiştir. Kitlerimiz, oda kitlerinden mutfak kitlerine kadar farklı amaçlara sahiptir. Tüm kitlerimiz uygun fiyatlı olup, evinizi toplamanıza ve taşınma bütçeniz dahilinde kalmanıza olanak tanır .

 

Tüm Taşıma Malzemeleriniz Tek Kutuda

Kitlerimiz sadece ihtiyacınız olan çeşitli büyüklükteki kutularla donanmış olarak gelmiyor.  ayrıca diğer malzemeleri de setlerimiz ile dahil ediyoruz. Bazı kitler balonlu naylon, ambalaj bandı ve keçeli kalem ile birlikte gelir. Kitlerimizden birini satın aldığınızda, evinizi paketlemek için ihtiyacınız olan tüm malzemelerle donatılmış olacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

Birçok Taşınacak Malzeme

Müşterilerimiz için sadece tek tip kit satmıyoruz. Bunun yerine, sahip olabileceğiniz farklı paketleme ihtiyaçlarınızı karşılayan kitler için birçok seçenek sunuyoruz. İster birkaç giysiyi taşımak için üç gardırop kutusuna ihtiyacınız olsun, ister bir yatak odasını paketlemek için 20 kutuya ihtiyacınız olsun, ihtiyacınız olan kitler bizde var. Tüm evinizi veya sadece birkaç odanızı uygun şekilde paketlemek için kitlerimizi karıştırabilir ve eşleştirebilir siniz.

 

Kitlerimizin boyutları farklıdır. Bazı kitlerimiz en az üç kutu ile gelirken, bazı kitler 20’ye kadar kutu ile gelir. Paketleme ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, kitlerimiz eşyalarınızı verimli bir şekilde paketlemek için ihtiyaç duyduğunuz malzemeleri sağlayabilir. Kitlerimiz, herhangi bir paketleme işi için gereken kartonları ve diğer malzemeleri size sağlamak üzere özel olarak tasarlanmıştır.

 

Müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetlerimiz ile evin her odası için birçok kit çeşidi sunuyoruz. Genel kitlerimizde evin herhangi bir odası için çeşitli boyut ve miktarlarda kutular, koli bandı, balonlu naylon ve işaretleyiciler bulunur. Ayrıca sadece gardırop kutuları içeren kitlerimiz de var. Yatak odaları ve mutfaklar için özel olarak yapılmış kitlerin yanı sıra, sadece ekstra büyük kutulardan oluşan bir kitlerimiz var. Genel kitlerimiz hemen hemen her oda için uygundur, belirli odalar için özel olarak hazırlanan kitlerimiz ise genellikle orada bulunan eşyaların daha iyi paketlenmesine yardımcı olacaktır.

 

Kendin yap paketleme, taşınma için uygun maliyetli bir seçenek olsa da, yine de yardım gerektiren büyük bir iştir. Uzun yıllara dayanan paketleme uzmanlığımızın, kitlerimiz ile bu büyük paketleme işinde size yardımcı olmasına izin verin. Kitlerimiz, Şimşek Evden Eve Nakliyat‘dan beklediğiniz kalite ve verimlilikle her türlü kendi başınıza paketleme işlemini gerçekleştirmenize yardımcı olacaktır . Bir sonraki hareketiniz için kitlerimiz ile paketleme işleminize başlayın.

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Her aile farklı olduğu gibi her insanın taşınma ihtiyaçları da farklıdır. İhtiyacınız olan ev taşıma hizmetleri de farklı olacaktır. Şimşek Evden Eve Nakliyat olarak, Kişisel Taşıma Planınızı ihtiyaçlarınıza, programınıza ve bütçenize göre uyarlamanızı istiyoruz. Size kişiselleştirilmiş bir taşınma süreci sağlayan bir  Trabzon Evden Eve Nakliyat  şirketi olarak Nakliyat Firmaları arasında, Evden Eve Taşımacılık konusunda müşteri memnuniyetlerini her daim sağladığımız için kendimiz ile gurur duyuyoruz.

Neden Şimşek Evden Eve Tercih Etmelisiniz? 

Paketleme Seçeneklerimiz ve ek ev taşıma hizmetlerimiz, büyük ev taşımanız söz konusu olduğunda istediğiniz kadar veya istediğiniz kadar az şey yapmanıza olanak tanır. Ev Taşıma Şirketi olarak, başka türlü olmazdı.

 

Ve muhtemelen biz de sizin gibiyiz, çünkü sürprizleri sevmiyoruz. Şimşek evden eve taşıma ile, ev taşımanızın başlangıcında verilen fiyat teklifi, iş bittiğinde faturanızda gördüğünüz toplam tutardır. Teklifiniz, bize neye ihtiyacınız olduğunu ve bu ihtiyaçları karşılamak için gerekli olan ev taşıma hizmetleri ve malzemelerinin fiyatına bağlı olacaktır.

 

Paketleme Seçenekleri

Tam Hizmet Paketleme – Evinizdeki tüm ürünler, sektördeki diğer nakliye şirketleri arasında en güncel paketleme yöntemleri ve malzemeleri kullanılarak uzmanlarımız tarafından paketlenir.

 

Kırılgan Ambalaj – Bulaşık, züccaciye, sanat eseri, kırılabilir mobilya, ayna vb. kırılabilir veya değeri yüksek eşyalarınızı tanımlarsınız. Biz profesyonelce özenle paketler, diğer tüm eşyalarınızı siz paketler siniz.

 

Kendiniz Yapın Paketleme –Şimşek evden eve taşımacılık, işinizi olabildiğince kolaylaştırmak için kutular ve malzemeler sağlayabilir.

Yükleme – Eşyalarınızın her biri sistematik bir süreçte etiketlenir, envantere alınır ve yüklenir. Ek olarak, tüm döşemeli mobilyalar, mobilyayı tamamen kaplayan, kire ve hasara karşı koruyan güçlü, şeffaf bir plastik olan Stretch wrap ile sarılır.

 

Taşıma – Tüm araçlarımız, içeriğin mümkün olan en güvenli şekilde seyahat etmesini sağlamak için havalı süspansiyon sistemleriyle donatılmıştır. Tüm kamyonlar, sektördeki en iyi eğitime sahip profesyoneller tarafından sürülür.

 

Boşaltma – Varışta, tüm kalemler boşaltıldıkça envantere alınır. Boşaltma sırasında, belirlediğiniz odalara mobilya, kutu ve diğer eşyalar yerleştirilir. Yatak, kitaplık ve diğer mobilyaların montajı istek üzerine mevcuttur. Ek olarak, halı ve ahşap zeminlerde leke veya çizik oluşmasını önlemek için çeşitli zemin rayları kullanarak yeni evinizi koruyoruz.

 

Şimşek Evden Eve Nakliyat Trabzon

Şimşek Evden Eve Nakliyat Trabzon

Şimşek Evden Eve Nakliyat firmamız kuruluşun dan itibaren kaliteli güvenilir ve uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz sizlerden aldığımız destek ile her zaman daha iyi bir hizmet verebilmek için çalışmaktayız Trabzon Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm illere hizmet verebilmekteyiz şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat sektöründe her zaman tercih edilen nakliyat şirketleri içinde olmamız bizlere gurur vermektedir evden eve nakliyat ev taşıma ofis büro taşıma banka taşıma resmi kurum taşımacılık hizmetlerini en iyi şekilde organize ekip çalışması ile gerçekleştirmekteyiz uzman ekibimiz güler yüzlü kadromuz her daim hizmetin en kalitelisini en uygun fiyatlara vermektedir siz değerli müşterilerimizi memnuniyetini ön planda tutmaktayız taşınmak zor bir iştir bizi arayın sizi yeni hayatınıza güvenle taşırız bizimle tanışın rahat taşının

Trabzon Şehir İçi Evden Eve Nakliyat

TRABZON ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Trabzon ilçe ve semtlerinde evden eve nakliyat  için firmamıza ulaştığınızda firmamız yetkilisine eşyalarınız, bulunduğunuz katlar ve mesafe hakkında bilgi verdikten sonra ortalama bir şehir içi Trabzon Evden Eve nakliye ücreti öğrenebilirsiniz. Size uygun bir gün ve saatte ekspertiz arkadaşımız evinize gelip eşyalarınızın tespitini yapıp etüt ettikten sonra Trabzon şehir içi evden eve nakliyat fiyatını size bildirmektedir.

Şimşek – Trabzon Evden Eve Asansörlü Nakliyat

hizmetimizde randevu aldığınız taşınma gününde sabah 8:30 suları nakliye ekibimiz evinizde olacaktır. Siz sadece kendinize ait özel eşyalarınızı yanınıza alıyorsunuz (ziynet eşyası, para, silah vb.) geri kalan eşyaların toplanıp ambalajı firmamız personeli tarafından yapılmaktadır.

Kırılacak eşyalarınız sıfır ambalaj kağıdına sarılıp özel kasalara konur, mobilyalarınız sökülüp 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır, beyaz eşyalarınız, koltuklarınız 3 katlı balonlu naylon ile ambalajı yapılır. Askılı elbiseleriniz sıfır elbise poşetine geçirilip aracımızdaki sabit kapalı dolaba asılır. Katlı olan eşyalarınız sıfır karton koliler konup koli üzerine oda bilgisi yazılır. Hurçlar halılarınız sıfır naylon ile ambalajı yapılır. Perdeleriniz ve aydınlatma ürünleri söküp paketlenir.

Ambalaj ve paketleme işlemi bittikten sonra evden eve nakliyat aracımız gelir ve eşyalarınızın araca yükleme işlemi başlar.

Nakliye sırasında eşyalarınızda 50.000  nakliyat sigortası bulunmaktadır.

Yeni evinize gidildiğinde mobilyalarınız montajı yapılır, beyaz eşyalarınızın bağlantısı yapılır, paketlenen koliler odalarına konur eşyalarınız istediğiniz şekilde dizayn edilir.

Trabzon evden eve hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz

Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat sektöründe lider firmalar arasında yerimizi almanın verdiği öz güven ile hizmetlerimizi şehirler arası şehir içi nakliyat evden eve nakliyat ev taşıma ofis villa dublex iş yeri taşıma komple ve parça yük taşıma paketleme ambalajlama gibi hizmetlerimiz ile faaliyetlerimize devam etmekteyiz uzman güler yüzlü kadromuz ile sizlere en iyisini sunmaktayız bizi tercih eden müşterilerimizin memnuniyetlerini referans olarak sitemizde görebilirsiniz sizde bize katılın bizi arayın memnun kalın

Ev Taşıma Nakliyat

Ev Taşıma Nakliyat

Ev taşıma işlemi zor ve zahmetli bir işlemdir. Evinizi kendiniz taşımaya karar verdiğiniz de ne kadar zor bir işe başvurduğunuzu taşıma esnasında anlamış olursunuz. Günümüzde sizleri bu zor ve zahmetli işlerden kurtaran Şimşek evden eve nakliyat firmamız bulunmaktadır.

Evinizi sizlerin göstermiş olduğu itinayı ve özeni gösteren profesyonel taşıma şirketimiz ile gönül rahatlığıyla taşıtabilirsiniz. Evden Eve Nakliyat firmamız evinizde bulunan eşyalarınızın tamamını paketledikten sonra araca yükleme işlemi gerçekleşir. Yeni evinizde eşyalarınız sizlerin isteği doğrultusunda yerleştirilir. De monte yapılan mobilyalarınız yeni evde montajı yapılır. Gerekli kontroller yapıldıktan sonra size teslim edilir memnuniyetiniz bizim için önemlidir ev taşıma firmaları seçerken referansları iyi olan firmaları tercih etmelisiniz taşınmak hiç bu kadar kolay olmamıştır bizimle tanışın rahat taşının.