Evden Eve Nakliye

EVDEN EVE NAKLİYE

Göçmen kuşlar, her mevsim değişikliğinde daha sıcak bölgelere bir başlarına, sorunsuzca göç ederler. Onların yanlarında taşımak zorunda oldukları hiçbir eşya olmadığından çok bir dert ya da tasa içerisine girmeden göçlerini tamamlarlar. Oysa insanların, taşınma esnasında taşımaları gereken hafif ya da ağır birçok eşyası vardır. Bunlardan bazıları pahaca bazıları manevi olarak kıymetlidir ve zarar görmesi kesinlikle istenmemektedir. Eşyaların fazlalığı ve ağırlığı günümüzde evden eve nakliye sektörünün oluşmasını zorunlu kılmıştır.

Evden eve nakliye firmaları, bu işi yıllardır yapan uzman personele sahip ise dağ gibi eşyayı göz açıp kapayıncaya kadar nakliye kamyonlarına istif edebileceklerdir. Oysa bazı merdiven altı olarak tabir edilen ve işi bilmeyen gündelikçi kişiler ile beraber çalışan firmalar ise, çok daha uzun sürelerde, kalitesiz ve güzelim eşyalarınıza zarar verecek şekilde evden eve nakliye yapabileceklerdir.

Bu nedenlerle de, evden eve nakliye firmaları seçilirken ucuz olmasından ziyade kurumsal ve referansları sağlam bir firma olmasına öncelik verilmesi ev taşıtacak kişilerin faydasına olacaktır. Aksi halde taşıma günü boyunca yaşanan aksaklıklar, problemler ve eşyalarınıza verilen zararlar nedeni ile hem maddi hem de manevi sorunların altına girilebilecektir.

Şimşek Evden Eve Nakliyat, evden eve nakliye işleri için yaptığı yatırımlar, araçlarının temizliği ve kalitesi ile çalıştırdığı personelin uzmanlık seviyeleri sayesinde, evden eve nakliye firmaları  arasında mümtaz bir yere sahip olmuştur. Bizim en önemli farkımız, müşteriyi dinlememiz, ona değer vermemiz ve gerçek müşteri memnuniyetini önemsememizdir.

Bu nedenle, verdiğimiz sözlere uymak ve söz verilen yerde, tam zamanında, söz verdiğimiz gibi bulunmak temel kriterimizdir.  evden eve nakliye talebi geldiği andan itibaren bu prensipler çerçevesinde hareket eden firmamız, sökülmesi gereken tüm malzemeleri uzman marangozumuz vasıtasıyla, mobilyaya hiçbir zarar vermeden sökmektedir. Tüm malzemeleriniz, taşıma esnasında uygun ve kalın ambalajlar ile iyice sarılmakta ve zarar gelmeyecek şekilde azami hassasiyet ile taşınmaktadır. Şunu da özellikle hatırlatmak isteriz ki, taşıma esnasında eşyanıza gelebilecek her türlü zarar için, 50.000 TL’lik sigorta yaptırılmaktadır. Gönül rahatlığı ile  evden eve nakliye yaptırmak için bizi arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Şirketleri

TRABZON EVDEN EVE NAKLİYAT
Aslan yattığı yerden belli olur derler. Bu nedenle de Türk toplumu olarak evimize ve ev eşyalarımıza çok önem veririz. Öyle ki, çoğu evde salon eşyaları yıpranmasın diye, salon sadece misafir geldiği zaman kullanılmaktadır. Ev sahipleri, ev eşyalarına bu kadar önem verirken, özellikle evden eve nakliyat esnasında, bazı nakliyecilerin umursamaz tavırları ev sahiplerinin uykularını kaçırmaktadır.

Her birimizin tayin, yeni bir ev kiralama ya da alma, işyerine yakın bir ev bulma veya değişiklik yapmak istemek gibi nedenlerle evden eve nakliyat firmalarına ihtiyaç duyduğumuz zamanlar olmaktadır. Bu konuda birçoğumuzun öncelikleri değişmekle birlikte, en önemli kriterlerimiz verilen sözlerin yerine getirilmesi ve ekonomiklik gelmektedir. Bunun için de bu işi profesyonel ölçüler içerisinde kurumsal olarak yapan firmalara yoğun bir ihtiyaç duyulmaktadır.

Bunlarla beraber nakliyecilik, bir uzmanlık gerektiren, güvenilmeyecek firmalara yaptırılamayacak kadar önemli bir iştir. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, taşınması, tekrar birleştirilmesi ve yeni yerine yerleştirilmesi süreçleri teker teker düşünüldüğünde, uzman ekip ve personel vasıtasıyla yapılmalıdır. Aksi takdirde, çok nahoş durumlar yaşanmakta, ev sahibinin gerginlikler ve sorunlarla baş başa kalmasına neden olan durumlar doğmaktadır.

Trabzon evden eve nakliyat firmaları arasında, yukarıda saydığımız önemli kriterleri sağlayan ve tam müşteri memnuniyetini önemseyen Şimşek Nakliyat, 2011 yılından beri yaptığı Trabzon Nakliyat işleri ile önemli bir marka haline gelmiştir. Şimşek Nakliyat, verdiği sözün arkasında duran, uygun bütçeler ile en iyi sonuçları sağlayan kurumsal bir firmadır. Evden eve nakliyat yaptırmış müşterilerin memnuniyeti, firmanın en önemli referanslarıdır

Trabzon nakliyat ihtiyacı halinde, Şimşek Nakliyat’ı aradığınız andan itibaren profesyonel bir hizmet ile karşılaşacağınız, firmamızın garantisi altındadır. Uzman ekspertizlerimiz, evinize gelerek yerinde keşif yapacak ve sizin eşyalarınıza ve bütçenize en uygun olacak evden eve nakliyat sistemini belirleyecektir. Firmamız, kurumsallığının getirdiği sorumluluk bilinciyle hareket ederek Trabzon evden eve nakliyat istendiğine kısa mesafeler için bile 50.000 TL’ye varan oranlarda sigorta yapmaktadır.

Taşınmayı dert etmeyin, bizi arayın, Şimşek Evden Eve Nakliyat size en uygun çözümü sunsun.

 

Trabzon Evden Eve Nakliyat

NAKLİYAT FİRMALARI
Taşınmış kişilerin çoğundan, “keşke iki katı para verseydim de, doğru düzgün nakliyat şirketleri ile anlaşsaydım” sözünü çok duymuşuzdur. Bunun nedeni ülkemizde bir kamyonu bulunan herkesin evden eve nakliyat yapabileceği düşünülmesidir. Bu şekilde çalışan pek çok kamyoncu, sokaktan topladığı günü birlik çalışan personel ile taşıma yaptığını iddia etmekte, bu durumda profesyonel ve kurumsal olarak çalışan nakliyat firmaları başta olmak üzere, iş yaptıran ev sahiplerinin de büyük mağduriyetlere uğramasına neden olmaktadır. Yaşanan mağduriyetler nedeniyle de ismi kötülenen sektörlerin başında nakliyat şirketleri gelmektedir.

Nakliyat sektöründe yaşanan bu problemleri, kendi çapında en aza indirmek ve taşıma yaptıracak kişilerin güzel deneyimler yaşamasını sağlamak maksadıyla kurulan Trabzon Şimşek Nakliyat, 2011 yılından itibaren nakliyat firmaları arasındaki farkını ortaya koymuştur. Bu güne değin yaptığı taşımalar ile nakliyat sektöründe çok sayıda bireysel ve kurumsal seviyede olumlu referanslara sahip olan firmamız, şehirlerarası nakliyat, şehir içi evden eve nakliyat, ofis ve büro nakliyatı, sigortalı nakliyat, eşya depolama ile parça eşya taşımacılığı gibi diğer tüm nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Firmamız bünyesinde kuruluşumuzdan itibaren uzun yıllardır birlikte görev yaptığımız ve daha önce de kurumsal nakliyat şirketleri bünyesinde görev almış işinin ehli, yetenekli ve uzman personel ile her tür taşıma işi için çözüm üretebilmektedir. Talebiniz doğrultusunda, evinize ücretsiz olarak gelen ekspertizlerimiz, evinizde detaylı bir keşif yapmaktadırlar. Sonrasında taşıma yapılacak kamyon kapasitesi ve asansör ihtiyacı olup olmayacağı belirlenerek bütçenize en uygun fiyatlandırma size sunulmaktadır. Sözleşme imzalanması esnasında, eşyalarınızın oluşabilecek her türlü hasara karşı 50.000 TL’lik sigortası sağlanmakta ve eşyalarınız garanti altına alınmaktadır.

Evden eve taşıma için gelen personelimizin tüm sorumluluğu şirketimiz tarafından harfiyen yerine getirilmektedir. Gelen araçlarımız da temiz kasalı ve yeni araçlar olmakta, eşyanıza en ufak bir zarar gelmemesi için azami gayret gösterilmektedir. Bu nedenle de, eşyalarınızın sökümü ve ambalajlanması büyük bir hassasiyetle yapılmaktadır.

Nakliyat firmaları arasında, yaptığı işlerin kalitesi ve profesyonel çalışma ahlakı ile öne çıkan Trabzon Şimşek Nakliyat’tan fiyat bilgisi almak ya da taşımanın detaylarını öğrenmek için günün her saati bizi arayabilir ya da mesaj bırakabilirsiniz

Trabzon Evden Eve Nakliyat  son yıllarda hayatımıza yerleşen ve sıkça kullanılan bir terim olmakla beraber aynı zamanda ev taşımacılığı konusunda da çığır açan bir yeniliktir. Bu yenilik daha önce evden eve nakliyat firmaları olmadığı için eşyaların birer taşıyıcı ve açık kasa kamyonlarla çalışılmaya taşınıldığı dönemlerden eşyaların profesyonel bir ekip ile tek tek sarılarak ve paketlenerek asansör taşıyıcıları ile taşınması dönemlerine bizi getirmiştir. Hizmetlerde oldukça fazla ve radikal değişiklikler yaşanırken bu hizmeti alan kişiler içinde bu durum oldukça büyük bir avantaj olmuş, daha önce bir evi taşımak için günler hatta haftalar harcanırken evden eve nakliyat sistemi ile bu durum günler içinde çözülmektedir. Evden eve nakliyattaki en büyük avantajlar ise hız ve güvenliktir.

Nakliyatta Yeni Uygulamalar

Daha öncesinde taşınmak için kullanılan yöntemlerde hamal denilen eşya taşım işi yapan insanlar özellikle büyük ve ağır eşyaları kendi güçleri ile daireden ve merdivenlerden indirmekte ve aynı zamanda da yeni taşınılan daireye çıkarmakta idiler. Bu durum hem fiziksel olarak çok büyük bir yorgunluk hem de güvenlik açısından çok büyük bir zafiyet demektir. Ayrıca eşyaların taşındığı kamyonet ve araçların etrafının açık olması eşyaların kirlenmesine ve kırılması, bozulması gibi tehlikeler ile karşı karşıya kalmasına sebep olmaktadır. Tüm bu durumlar sebebi ile de nakliyat firmaları köklü değişikliklere giderek yeni uygulamalar ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Bu durum hem müşterilerin zamanlarını almamakta hem de yorulmadan en pratik yolla taşınmasını sağlamaktadır.

Evden Eve Taşımacılıkta Alternatifler

Evden eve nakliye yapan şirketlerden biri olan Şimşek nakliyat hem şehir içi ve şehirlerarası evden eve taşımacılık konusunda hizmet vermekte hem de belirli süreli olarak eşya depolama, parça eşya taşınması, ofislerin ve işyerlerinin taşınması gibi hizmetleri yerine getirmektedir. Trabzon evden eve nakliyat işi için güvenebilir firmalardan biri olan şimşek nakliyat evden eve taşımacılığı istenildiği takdirde sigorta garantili olarak da yapabilmektedir. Hizmet konusunda kendine güvenen ve iddialı bir firma olan şimşek nakliyat gerek Trabzon ilinde gerekse Trabzon’da başka ile ya da başka ilden Trabzon’ a eşya taşımacılığı konusunda hizmet vermektedir.

Trabzon da yaşayıp da nakliye işini dert edinmeyen var mıdır. Çok basit kolay ve profesyonel bir çözümü var ama ondan önce evden eve nakliyat işi ile ilgili birkaç şeyden bahsedelim. Nakliyat hepimizin de bildiği gibi evden eve taşınırken çok sorun olan, eşyaların ağırlığından dolayı kimi zaman kazaların yaşandığı, kimi zaman günlerce süren bir taşıma faaliyetidir. Eskiden bu iş o kadar zahmetliydi ki, insan gücüyle tamamen merdivenlerden inip çıkıp eşyayı götürmek, kırılacak eşyaların zarar görmesi, hassas ev aletlerinin zarar görmesi ile sonuçlanan birden çok nakliye örneği sayabiliriz size. Artık eskisi gibi zamanınızın büyük bir bölümünü evden eve nakliyat ile uğraşarak geçirmeyeceksiniz.

Şimşek evinizden eşyayı özenle alıp, itina ile varılacak bölgeye ulaştırıyor ve tüm teknolojik ekipmanları, uzun yıllardır sağladığı başarılı tecrübe üzerinden eşyanızı hangi kat olursa olsun çıkarıyor. Çalışan ekibi de bir o kadar ki saygılı ve işlerini severek yapıyorlar. Trabzon evden eve nakliyat deyince akla hemen simsek evden eve nakliyat firması gelir.  Çünkü Trabzon da yerel ve bölgesel anlamda en iyi yapan, %100 müşteri memnuniyeti esası ile hizmet faaliyetlerini yürüterek nakliye işini yapan bir tek firma burasıdır. Trabzon da müşterilerinin olumlu referansları ve önerileri ile bugüne kadar binlerce insana memnuniyet odaklı evden eve nakliyat hizmeti vermişlerdir. Eğer siz de Trabzon da evden eve nakliyat firması arıyorsanız hemen simsekevdeneve.com web sitesi üzerinden kendileri ile birebir görüşebilir, anlaşma öncesi konu ile ilgili detaylı bilgileri kendilerinden alabilirsiniz.

TOP
Faberlic Katalog Faberlic Faberlic Türkiye Faberlic Kayıt Faberlic Üyelik Faberlic Sipariş Trabzon evden eve asansörlü nakliyat Trabzon evden eve Trabzon evden eve nakliyat Trabzon nakliyat Trabzon evden eve nakliye